מינימום להזמנה 100 ש"ח | בת ים - מעל 150 ש"ח משלוח חינם | חולון, ראשל"צ ויפו - משלוח 20 ש"ח

להזמנות חייגו

054-7668853

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר "ירק השדה". אתר זה הוקם במטרה לאפשר ללקוחות החנות רכישה נוחה ופשוטה של ירקות, פירות, תבלינים, פיצוחים ומוצרים איכותיים נוספים בקליק אחד ובמחירים נוחים.


אנחנו מזמינים אתכם להנות מחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת ולקבל את ההזמנה שלכם עד לפתח הדלת. לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם באתר "ירק השדה".


מה תמצאו אצלנו אתר


באתר "ירק השדה" תמצאו הינה סחורה טרייה ואיכותית המגיעה אלינו מדי יום בשבוע (למעט שישי ושבת). הסחורה עוברת בדיקה ובקרה ע"י צוות מקצועי והסחורה הנבחרת עוברת למרכז הליקוט ושם אנו עמלים על הכנת המשלוח אשר יוצא אליכם עוד באותו היום עד לפתח הבית.


המוצרים והמחירים באתר מתעדכנים על בסיס יומי על מנת לספק לך, הלקוח, סל קניות טרי ואיכותי במחיר ממוצע בשוק תחרותי. נוסף על פירות וירקות תוכלו להזמין מהאתר תבלינים איכותיים וטריים, פירות יבשים, פיצוחים, שמן זית איכותי ועוד.


לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.


1.      תנאי שימוש


בעת כניסה לאתר "ירק השדה"  ובעת שימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.


אנו שומרים את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, וללא שתמסר על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.


על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.


משתמש אשר בחר לבצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי התקנון ולתנאים הקבועים באתר וכן, מסכים לחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומרצונו החופשי.


משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.


ביצוע רכישה באתר זה אפשרי ככל והינך מעל גיל 18 וכי הינך כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.


2.      רכישה באתר


3.      ביצוע הזמנות –


ניתן לבצע הזמנה דרך האתר בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.


שעות הפעילות של החנות הן בין 08:00 – 18:00 בימים א' עד ה' ובימי ו' בין השעות 08:00-15:00


הזמנות שיבוצעו בשעות הפעילות של החנות, בימים א' עד ה', יסופקו ללקוח ביום ההזמנה ועד חמש שעות ממועד ביצוע ההזמנה במלואה. הזמנה שבוצעה שלא בשעות הפעילות תסופק ללקוח ביום המחרת עד לשעה 13:00. הזמנה שבוצעה ביום ו' תסופק ביום ראשון.


3.1.   לאחר ביצוע ההזמנה דרך האתר ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה וקבלה על ביצוע תשלום.


3.2.   בעת מילוי ההזמנה נבקש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות. ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.


3.3.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בהודעת וואטסאפ למספר 054-7668853 .


3.4.   אספקת המוצרים ללקוח ובהתאם להזמנה שבוצעה על ידו כפופה למלאי המצוי באותה העת בחנות "ירק השדה". במידה והמוצר שהזמנתם אזל המוצר יוסר מההזמנה הסופית ולא יחויב. ככל ויהיה ניתן לבחור במוצר חלופי אנו נעדכן ונקבל את אישורכם להחלפת המוצר.


לעניין זה לא תהייה לכם כל טענה, דרישה או תביעה כלפי "ירק השדה" או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל  ולא חוייבו.


3.5.   ככל ובוטלה הזמנה אם על ידי הלקוח או אם על ידי החנות, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.


3.6.   שינוי הזמנה – שינוי הזמנה אפשרי ככל וההזמנה של הלקוח לא הוצאה למשלוח. על מנת לבצע עדכון ו/או שינוי בהזמנה יש לשלוח הודעת וואטסאפ למספר 054-7668853


4.      מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ (עבור ירקות ופירות לא נגבה מע"מ וזאת בהתאם לקבוע בחוק).


אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, המחיר הקובע הוא המחיר בחנות.


עדכון מחיר יומי


המחירים המוצגים באתר מתעדכנים מדי יום על מנת להבטיח את מחיר השוק העדכני והטוב ביותר שאנו יכולים לספק ללקוחותינו.


מחיר משקל / יחידה


המוצרים המוצגים באתר נמכרים במשקל ו/או ביחידות, המחירים מוצגים בהתאם כמחיר ליחידה או כמחיר לק"ג (קילו גרם) או כמחיר למוצר ארוז. אנא שימו לב בבחירתכם מוצר כי הזמנתם את הכמות המתאימה כפי שתוצג לכם בהתאם למוצר באתר.


מחיר משוערך  


המחיר המוצג בסל הקניות באתר עת סיום ביצוע הזמנה באתר הינו מחיר משוער ועל כן, מחיר החיוב הסופי ללקוח יהיה בהתאם למשקל הסופי של המוצר אשר מסופק ללקוח בפועל ו/או עקב שינויים/עדכונים בהזמנת הלקוח טרם מועד האספקה ו/או ממבצעים או שינוי מחירים בהזמנות שאינן מסופקות ביום ההזמנה. לדוגמא מחיר לקילו הינו 5 ₪ ובשקילת המוצר עולה כי משקלו 1.1 קילו לכן המחיר הסופי של המוצר יהיה 5.1 ₪.


מינימום הזמנה


תנאי סף לביצוע הזמנה ומשלוח דרך האתר הינו סכום מינימום להזמנה של 100 ₪ (מאה שקלים חדשים) נכון לזמן זה. אנו רשאים לעדכן סכום זה מעת לעת בתאם לשיקול דעתנו. כמו כן, היא רשאית לאפשר ללקוחות מסוימים, כפי שתבחר ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, לבצע הזמנות מתחת לסכום הנדרש בסעיף זה.


דמי משלוח


בשלב זה אנו לא גובים דמי משלוח לאזורי המשלוח הקבועים בתקנון זה ו/או באתר. לכל אזור אחר יתווספו דמי משלוח בהתאם למחיר הקבוע באתר בעת ביצוע ההזמנה. יובהר כי החברה ו/או מי מטעמה רשאים לשנות סעיף זה ולהוסיף ו/או לשנות ו/או להסיר עלות משלוח בעת ביצוע הזמנה.


מבצעים – מעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה. 


 

5.      אמצעי תשלום –


5.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.


5.2.   פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי. פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.


5.3.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.


6.      משלוחים ואספקה


משלוחים


7.      ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.


7.1.    שעות הפעילות של החנות הן בין השעות 08:00 – 21:00 בימים א' עד ה' ובימי ו' בין השעות 08:00-16:00


7.2.   הזמנות שיבוצעו בשעות הפעילות של החנות, בימים א' עד ה', יסופקו ללקוח ביום ההזמנה ועד חמש שעות ממועד ביצוע ההזמנה במלואה. הזמנה שבוצעה שלא בשעות הפעילות תסופק ללקוח ביום המחרת עד לשעה 13:00 למעט אם ההזמנה בוצעה ביום ה'. כמו כן, הזמנה שבוצעה ביום ו' תסופק ביום ראשון. ביום שבת לא מתבצעת חלוקה.


7.3.   בערבי חג ואירועים מיוחדים ישתנו מועדי האספקה וההזמנה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.


7.4.   אנו עושים כל מאמץ כדי להגיע אליכם עם ההזמנה שלכם במסגרת הזמן הקבועה, אך מודיעים כי יתכנו שינויים בלוחות הזמנים. בכל מקרה של שינוי מועד אספקה (הקדמה או איחור) אנו נעשה את מירב המאמצים לעדכנכם ובכל מקרה לא תהיו פטורים מלשלם עבור ההזמנה שבוצעה.


7.5.   בעת קבלת המשלוח על הלקוח האחריות לבדוק את תכולתו בהתאם להזמנה מבלי לעכב את השליח. על כן, הלקוח מתחייב כי בשעות בהן עתידה להיות מסופקת ההזמנה יהיה אדם כשיר, מעל גיל 18, שיקבל ויאשר את קבלת ההזמנה. במידה ולקוח לא ימצא במקום בעת החלוקה, ואינו יכול להגיע למקום תוך מקסימום 5 דקות, ההזמנה תושאר ליד הדלת לאחר עדכונו על ידי השליח ולא תהייה ללקוח כל תלונה ו/או טענה דבר המשלוח ו/או השארת המשלוח ו/או טיב המוצרים ואיכותם.


7.6.   כל המוצרים הנשלחים אליכם ייארזו באריזות הנכונות והמתאימות לצורך שמירה מרבית על המוצר, טריותו ואיכותו, וזאת בהתאם לשיקול דעתה של החברה.


7.7.   אנו עושים את כל המאמצים להביא לכם את כל המוצרים שהזמנתם באיכות ובטריות מרבית. עם זאת מודעים אנו לעובדה כי טעויות קורות ולכן במידה ונתקלתם בטעות בהזמנה שסופקה אליכם אם במוצר או בכמות אתם מוזמנים לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו להסדרת הנושא.


בכל שאלה אודות ההזמנה שסופקה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בהודעת וואטסאפ למספר הטלפון 054-7668853 תוך 24 שעות ממועד האספקה.


7.8.       ביצוע משלוחים לאזורים המופיעים הבאים -חולון, בת ים, ראשון לציון, תל אביב, באר יעקב, אזור אינם כרוכים בתשלום. משלוח לאזור אחר אשר אינו מצוין לעיל אך הינו באזור המרכז ניתן לבצע משלוחים אשר כרוכים בעלות. משלוח לכל אזור אחר בארץ אינו אפשרי כרגע, אך אתם מוזמנים לפנות אליו לבדוק אם אנחנו מגיעים גם אליכם.    


8.      משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.


9.        מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.


10.    מוצר שנשלח לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, והמוצר חזר לחברה, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.


11.    החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.


איסוף עצמי – ניתן להגיע לאסוף הזמנה מחנות החברה בכתובת _____________ בשעות הפעילות של החנות ולאחר תיאום מראש.


 

12. ביטול עסקה   


החברה מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים ותקינים, וכן על משלוח אשר יבטיח את הגעת המוצר שלם ותקין ועל כן, ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.


ביטול הזמנה לפני משלוח


·      ניתן לבטל הזמנה במלואה לכל היותר עד שעתיים ממועד ביצוע ההזמנה וככל וההזמנה לא נארזה למשלוח. לדוגמא: בוצעה הזמנה ביום ג' בשעה 11:00, ניתן לבטלה במידה והודעת הביטול הגיעה עד לשעה 13:00 באותו היום. מעבר למועד זה ביטול הזמנה יהיה נתון לשיקול דעתה הבלעדי של "ירק השדה" בהתאם לנסיבות העניין.


שינוי הזמנה לפני משלוח


·      לאחר ביצוע הזמנה ובטרם ההזמנה מוכנה למשלוח תוכלו לפנות לשרות הלקוחות שלנו בהודעת וואטסאפ לטלפון 054-7668853 ולבצע שינוי כגון: שינוי כמות, החלפת מוצר, הוספת מוצר ועוד.


מרגע שההזמנה מוכנה למשלוח לא יהיה ניתן לשנות את פרטי ההזמנה או לבטלה.


לאחר אספקה


·      לאחר אספקת ההזמנה לא יהיה ניתן להחזיר או להחליף מוצרים שכן מדובר במוצרים מתכלים אשר עלולים להינזק עקב אחסון או שמירה בתנאים לא נאותים ע"י הלקוח.


·      במידה ומוצר הגיע פגום עקב אחת מהסיבות המנויות להלן, יהיה ניתן לפנות לשליח בעת קבלת המשלוח ו/או למוקד שירות הלקוחות שלנו בתוך 4 שעות מקבלת המשלוח לצורך החזר/ביטול /זיכוי:


מוצר שנפגם במהלך המשלוח, מוצר שנפגם עקב אריזה לא נכונה, פגם תברואתי במוצר, מוצר שהוזמן וחויב ולא הגיע עם המשלוח.


·      מוצר שנפתח ו/או שנעשה בו שימוש אפילו חלקי, לא יהיה ניתן להחזירו כלל.


·      מרגע שקיבלתם לידכם את סל הקניות מהשליח ולא נתקבלו מצידכם הערות לשליח אנו רואים הזמנה זו כמאושרת ותקינה.


בכל מקרה, החלפה והחזרה של מוצרים תעשה בהתאם ובכפוף לכל דין, לרבות הנחיות משרד הבריאות.


ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:


§        במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.


§        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.


§        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "ירק השדה"  ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.


§        ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.


§        קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.


§        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.


13. המוצרים באתר


המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.


אתר זה דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.


כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.


אתר זה תומך במכשירים שונים ועל כן ניתן להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.


למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמם נועדו המוצרים באתר זה.


14. הגבלת אחריות


השרות באתר "ירק השדה" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.


החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה.


החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה כוח עליון ו/או תקלה באתר ו/או פריצה לאתר ו/או כל מצב בו האתר אינו פעיל ו/או אינו פועל בשלמות. 


מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 


15. מדיניות פרטיות


הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).


במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.


כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.


16. קניין רוחני וזכויות יוצרים


המותג "ירק השדה" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "ירק השדה" /או מי מטעמם בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.


החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "ירק השדה" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.


אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "ירק השדה" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.


אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.


בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "ירק השדה"  יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.


בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.


17. הדין החל


הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.


סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.               

logo בניית אתרים